PurGlue 50

دستگاه تفنگ چسب PUR GLUE 50 یک دستگاه ایده آل برای استفاده در محیطهای روطوبتی و دارای قدرت چسبندگی و استحکام فوق العاده قوی برای چسباندن قطعات و اشیا ، با مواد مختلف به غیر از مواد PP ، پلی اتیلن و پلی استر. این چسب ضد آب و بسیار مقاوم در برابر آب و دارای ظرفیت نگهداری بار تا 5/7 برابر چسبهای حرارتی معمولی.

درباره PurGlue 50

پیوند مستحکم برای کارهای سخت

دستگاه تفنگ چسب حرارتی PUR GLUE 50 بصورت شارژی و بدون سیم و دارای پایه شارژر میباشد. این دستگاه میتواند یک چسبندگی بسیار پایدار و مستحکم در بین کلیه مواد های مختلف از جمله : سرامیک ، سنگ مرمر ، فلزات مختلف ، شیشه ، چوب ، چرم و منسوجات و غیره به شما کاربران عزیز ارائه دهد. مواد اولیه و پایه این چسب از یک ماده ای بنام پلی یورتان بسیار مخصوص و منحصر بفرد ساخته شده است. که قدرت چسبنگی و نگهداری بار، در حالت بدون کشش و عادی در ۱ سانتی متر مکعب ۱۵ کیلو گرم و در حالت کشش در ۱ سانتی متر مکعب ۱۰ کیلو گرم میباشد. قدرت چسبندگی و پایداری آن نیز در دمائی بین ۴۰- درجه سانتی گراد الی ۱۰۰+ درجه سانتی گراد و حتی بسیار مقاوم در محیطهای رطوبتی میباشد.

نمونه های کاربری

مشخصات فنی

کد سفارش کالا ۴۰۰۷۸۴۱۳۳۳۸۱۲
نوع بسته بندی جعبه
مدت زمان گرم شدن اولیه دستگاه ۱۰ – ۱۳ دقیقه
دمای ذوب چسب توسط دستگاه ۱۰۰ – ۱۴۰ °C درجه سانتی گراد
مدت زمان سرد شدن چسب ۶۰ ثانیه
مدت زمان استحکام نهائی چسب ۱ – ۵ روز
مدت زمان کار با دستگاه ۱۵ – ۲۰ دقیقه / پس از گرم شدن نهائی/ بدون سیم
دمای استحکام چسب -۴۰ °C – 100 °C درجه سانتی گراد
ابعاد دستگاه (ارتفاع × عرض × طول) ۲۱۰ × ۴۷ × ۱۷۰ میلی متر
ولتاژ کار دستگاه ۲۳۰ الی ۲۴۰ ولت / ۵۰ الی ۶۰ هرتز
توان مصرفی دستگاه ۱۴ وات بدون استفاده
۵۰۰ وات هنگام گرم شدن اولیه دستگاه
وزن دستگاه ۴۰۰ گرم

ساختار و پایه اصلی این چسب منحصر به فرد از پلی یورتان خاص است که منحصرا ساخت کمپانی اشتاینل آلمان میباشد. دستگاه چسب PUR GLUE 50 یک دستگاه بسیار توسعه یافته وخلاقانه در تکنولوژی و صنعت چسب است و مورد تقاضاء صنعتگران برای چسبکاری انواع کارهای سخت میباشد. با مزایا و کابریهای فوق العاده ای که این چسب دارد میتواند یک واکنش بسیار قوی و مستحکم در بین مواد مختلف برای چسبنگی آنها به یکدیگر ایجاد نماید.