کمپانی اشتاینل را میتوان به عنوان یکی از پیشگامان تولید ابزارهای حرارتی صنعتی (سشوارهای صنعتی) و دستگاههای تفنگ چسب حرارتی شارژی و برقی دانست. این شرکت از سال ۱۹۵۹ فعالیتهای خود را با استاندارهای DIN برای کاربران حرفه ای آغاز نمود.

با نگاهی کلی به محصولات حرفه ای اشتاینل میتوان تداوم در خلاقیت و نوآوری به همراه ارائه بهترین و بالاترین کیفیت را جستجو کرد.

امروزه اشتاینل با گسترش کارخانجات خود در پنچ کشور جهان از جمله آلمان ، سوئیس ، رمانی ، جمهوری چک ، جمهوری مولداو و آسیا محصولات خود را دقیقا با کیفیت آلمان تولید میکند. همچنین کمپانی اشتاینل  با دارا بودن گواهینامه
DIN EN ISO 9001 و با همراهی متخصصان تولید ، دقیق ترین سیستمهای ساخت قالبهای پلاستیک ، تزریق پلاستیک و طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی را در کارخانجات خود به همراه خدمات پس از فروش بسیار قدرتمند ایجاد نموده است.

لازم به ذکر است که کمپانیهای صنعتی بزرگ جهان همچون کمپانی های زیر، تحت پوشش قطعات کمپانی اشتاینل آلمان میباشند.

نمایندگی انحصاری محصولات اشتاینل آلمان


شرکت سوزان کوشش صنعت با تجربه ای چندین ساله در طراحی ، ساخت و تعمیر انواع ابزار آلات صنعتی ، تابلوهای برق ، اتوماسیون و بردهای الکترونیکی صنعتی توانسته است یک مرکز فوق تخصصی مجهز به کلیه امکانات و دستگاههای اندازه گیری و آزمایشگاهی در زمینه خدمات ابزارهای حرارتی صنعتی ، ساخت تابلوهای برق صنعتی و طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی صنعتی را در ایران برای کاربران عزیز راه اندازی نماید. شرکت سوزان کوشش صنعت مفتخر است نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات اشتاینل آلمان در ایران، بتواند گامی نوین در عرصه خدمات صنعتی به کاربران حرفه ای بردارد. از جمله فعالیتهای شرکت سوزان کوشش صنعت:

  • ۱ . فروش و خدمات پس از فروش محصولات حرارتی صنعتی کمپانی اشتاینل آلمان
  • ۲ . طراحی و ساخت تابلوهای برق ، بردهای الکترونیکی صنعتی و اتوماسیون
  • ۳ . تعمیر فوق تخصصی ابزار آلات شارژی و شارژرهای سوئیچینگ صنعتی
  • ۴ . تعمیر فوق تخصصی انواع دستگاهای جوش

فرصتهای شغلی با اشتاینل

از علاقمندی شما به کمپانی اشتاینل سپاسگذاریم

محصولات اشتاینل ، پایدار ، ماندنی و دارای کیفیت بسیار عالی با تکنولوژی کنترل هوشمند منحصر بفرد اشتاینل. کمپانی اشتاینل را میتوان به عنوان یکی از رهبران و نوآوران تکنولوژی در صنعت دانست. بسیاری از کاربران در مشاغل و شاخه های مختلف سایتهای صنعتی در سراسر دنیا از محصولات اشتاینل آلمان استفاده میکنند.
اشتاینل ، یک احساس خوب به هر نحو. احساس شما چیست؟